Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W czwartek 23 lipca pojechaliśmy na wycieczkę do Stadniny i Leśniczówki w Albigowej. W stadninie aktywnie spędziliśmy czas: byliśmy oprowadzani na kucyku, jeździliśmy bryczką oraz karmiliśmy zwierzęta. Dokładnie poznaliśmy obowiązki stajennej, oglądaliśmy stajnie oraz wszystkie znajdujące się w niej konie. Niektóre sami karmiliśmy marchewkami.

Po wizycie w stadninie pojechaliśmy do pobliskiej Leśniczówki, gdzie posililiśmy się prowiantem i odpoczywaliśmy na zielonej trawce. Podczas pikniku siedzieliśmy w namiocie, skakaliśmy na dmuchanym zamku, puszczaliśmy giga bańki oraz braliśmy udział w innych różnorodnych grach i zabawach.


Data dodania: 2015-07-23 COFNIJ