Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Ten jesienny dzień spędziliśmy na wycieczce do Tarnawki. Najpierw odwiedziliśmy pana leśniczego, który ciekawie opowiadał nam o roślinach i zwierzętach znajdujących się w lesie. Następnie z panem leśniczym wybraliśmy się na spacer do lasu, gdzie zbieraliśmy grzyby oraz podziwialiśmy karmniki i paśniki. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie stadniny. Nutki obserwowały krowy, byki oraz konie.

 

Bardzo dziękujemy panu Józefowi Kisała za pokazanie nam uroków lasu jesienią oraz panom ze stadniny za poświęcony nam czas na zwiedzanie stadniny.

 


Data dodania: 2015-10-08 COFNIJ