Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

We wtorek  starszaki z NUTKI poszły z wizytą do Szkoły Podstawowej Nr 2. Dla niektórych  była  to  pierwsza wizyta w szkole. Dzieci miały okazję uczestniczyć w lekcji klasy pierwszej, zobaczyć jak wygląda klasa szkolna i czego uczą się pierwszaki. Później pani wychowawczyni  oprowadziła nas po szkole - opowiedziała o patronie szkoły, pokazała nam szatnie, salę gimnastyczną, świetlicę oraz jadalnię. Po powrocie do klasy wspólnie z uczniami klasy pierwszej zaśpiewaliśmy piosenkę o wiośnie i kolorowaliśmy wizerunek wiosny.

Dzieciom szkoła się  podobała, a nasz pobyt tam był pełen wrażeń. Dziękujemy pani wicedyrektor szkoły Alinie  Świętoniowskiej za możliwość odwiedzenia szkoły oraz pani Iwonie Szurlej za przyjęcie nas na swoje zajęcia z klasą pierwszą i pokazanie naszym przedszkolakom jaka jest szkoła.


Data dodania: 2015-04-15 COFNIJ