Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

We wtorek nasze przedszkolaki w ramach poznawania zawodów odwiedziły Studio Fotograficzne EL JOT przy ul. Sikorskiego. Właściciel studia, pan Lucjan, wprowadizł nas do  swojego  studia, które zrobiło na dzieciach ogromne wrażenie. Ściany w bieli, ogromne lampy błyskowe i kolorowe tła bardzo się dzieciom spodobały. Dzieci miały okazję zobaczyć aparaty fotograficzne i z pomocą pana Lucjana robić  zdjęcia sobie na wzajem. To było bardzo ciekawe doświadczenie dla wszystkich, bo każdy mógł się poczuć prawdziwym fotografem.  Dzieci miały sesję zdjęciową grupową i indywidualną, a efektem są piękne kolorowe ujęcia zamieszczone w naszej GALERII.  


Wizyta w Studio pana Lucjana była świetną okazją do poznania zawodu fotografa, dzieci się dużo dowiedziały a samo pozowanie było świetną zabawą. Bardzo dziękujemy Panu Lucjanowi i Pani Joannie za zaproszenie nas do Studia i za bardzo ciekawe zajęcia fotograficzne. 


Data dodania: 2017-07-13 COFNIJ