Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

 

URODZINY Antosia, Hani i Amelki

W zeszłym tygodniu obchodziliśmy potrójne urodziny naszych przedszkolaków. Dzieci poubierane za postaci bajkowe wspaniale się bawiły. Było Sto Lat, składanie życzeń, imprezka owocowa i pyszne torty z pięknymi dekoracjami. Na koniec tradycyjnie wszyscy aktywnie  brali udział w zabawach ruchowych, które poprowadziła pani Ania Stefan. 

Życzymy solenizantom wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

 

AUDYCJA Z YAMAHĄ 

Gościliśmy po raz kolejny artystów ze  Szkoły YAMAHA. Tym razem poznaliśmy instrumenty dęte klawiszowe, np. melodykę oraz bardzo skomplikowany instrument, jakim jest  akordeon. Podziwialiśmy grę na akordeonie guzikowym, klawiszowym oraz na harmonijce klawiszowej. Jak zawsze audycja była prowadzona z humorem, a dzieci  aktywnie brały udział w lekcji o instrumentach.

 


Data dodania: 2018-01-21 COFNIJ