Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

 

Obchody 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości w MDK

 

Pod koniec listopada - na zaproszenie przedszkola "Jaś i Małgosia" - wybraliśmy się do MDK, żeby świętować setną rocznicę odzyskania niepodległości. Była to uroczysta  akademia, na której prezentowane były pieśni i wiersze patriotyczne oraz  tańce narodowe.  Wszystkie dzieci na koniec zaśpiewały piosenkę "Jesteśmy Polką i Polakiem". Występ z udziałem dzieci, młodzieży oraz solistów bardzo się podobał Nutkom i pełni uczuć patriotycznych wróciliśmy do przedszkola. 

 

Dzień Misia Pluszowego

 

W ostatnim tygodniu listopada świętowaliśmy w obydwu grupach Dzień Misia Pluszowego. W tym dniu wszystkie dzieci przyniosły swoje ulubione misie. Panie z Nutki przygotowały ciekawe zajęcia z misiem w roli głównej. Dzieci układały historyjki obrazkowe, puzzle, były zabawy z kolorową chustą i tańce przy misiowej muzyce. Ciekawą atrakcją były przygotowane przez panie misiowe fotobudki, w których dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia. 

Dziękujemy paniom Ani Goleni i Alinie za wspaniałą zabawę w Dniu Misia Pluszowego. 


Data dodania: 2018-11-27 COFNIJ