Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Ostatni tydzień  w NUTCE był tygodniem zdrowia. Przedszkolaki przez cały tydzień dowiadywały się, co znaczy prowadzić zdrowy tryb życia. Dzieci przygotowywały kolorowe owocowe szaszłyki, a na koniec tygodnia odwiedził nas kucharz, który opowiadał dzieciom jak się zdrowo odżywiać i jakie wiatminy są nam potrzebne do życia. Dzieci komponowały sałatkę z dynią i różowym pieprzem oraz przygotowywały pełne witamin pucharki jogurtowe. 

 

Tydzień zdrowia był świetną okazją, by za pomocą zabawy zaszczepić w dzieciach zdrowe nawyki i uświadomić im, że zdrowe odżywianie, sport i dbałość o higienę są dla nich bardzo ważne. 


Data dodania: 2016-08-28 COFNIJ