Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W piątek umówiliśmy się na wizytę w salonie fryzjerskim „Darek & Baśka”. Wszystko po to, by ciekawe świata „Nutki” mogły zobaczyć , jak wygląda praca fryzjera.

 

Pani Basia oraz Pan Darek- tata Marylci, bardzo mile nas przyjęli i z chęcią opowiadali o tajnikach świata fryzjerskiego. Oglądaliśmy grzebienie, szczotki, wałki oraz kosmetyki do włosów.  Przyglądaliśmy się profesjonalnej obsłudze klienta. Sami uczyliśmy się czesać oraz byliśmy czesani przez panią Basię.

Dziewczynki po wizycie w salonie fryzjerskim wyglądały uroczo w lokach i falach, natomiast fryzury chłopców wywołały wiele uśmiechu. Otóż niewinne uczesania naszych chłopaków zamieniły się w irokezy oraz brokatowe jeżyki.


Składamy serdeczne podziękowania Pani Basi oraz Panu Darkowi. Wizyta w Państwa salonie była niezapomnianą przygodą dla przedszkolaków. Z uśmiechem oraz zadowoleniem wspominamy piątkowe zajęcia.


Data dodania: 2014-08-10 COFNIJ