Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W ramach tygodnia zawodów dzieci z NUTKI pojechały do PIEKARNI As, aby przyjrzeć się bliżej pracy piekarza. Wizyta była wspaniała, ponieważ dzieci brały  udział w produkcji chleba - mogły zaobserwować cały proces wyrobu bochenka chleba - od wyrobienia go w dzieży  do włożenia bochenków do pieca.

 

Dzieci zobaczyły jak wygląda prawdziwy piec i dzieża, w której mechanicznie wyrabiane jest ciasto. Na koniec zobaczyliśmy jak piecze się ciasteczka. Panie poczęstowały dzieci pysznymi rogalikami, które dzieci zajadały ze smakiem.

 

Dziękujemy bardzo wszystkim pracownikom piekarni za pokazanie nam, na czym polega zawód piekarza.


Data dodania: 2014-08-06 COFNIJ