Dzisiaj przedszkolaki z NUTKI wzięły udział w TURNIEJU SPORTOWYM w hali MOSIR. Dzieci startowały w pięciu  konkurencjach sportowych i  walczyły o wygraną z innymi łańcuckimi przedszkolami. Nasze dzieciaczki były najmłodszymi uczestnikami turnieju, ale bardzo dobrze sobie poradziły w konkurencjach opartych na biegu, rzutach do celu oraz skokach w dal. Niezapomniana zabawa i moc wrażeń dostarczyły wszystkim wiele radości.

Otrzymaliśmy WYRÓŻNIENIE za udział w Turnieju, puchar oraz dla każdego  przygotowano słodkie niespodzianki ufundowane przez MOSiR. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę.

Data dodania: 2017-06-06 COFNIJ