TRZECIE URODZINY ANTOSIA

W październiku świętowaliśmy trzecie urodziny Antosia - był pyszny tort urodzinowy, Sto Lat i poczęstunek owocowo-chrupkowy. Po imprezce przy stole dzieci przeniosły się na dywan i bawiły się w radosnych zabawach integracyjnych poprowadzonych przez panią Monikę. Życzymy Antosiowi wszystkiego, co najlepsze w Dniu Urodzin.

WIZYTA NA POCZCIE

Dzisiaj z okazji Dnia Zaczka Pocztowego wybraliśmy się z wizytą na pocztę. Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się pracy urzędnika pocztowego, obserwowały interesantów przychodzących wysłać listy i paczki,  zobaczyły sortownię oraz pomieszczenie listonosza. Nasza przewodniczka, pani Małgosia  przekazała nam wiele ciekawych informacji na temat pracy na poczcie. Dzieci stemplowały listy i brały udział w zawodach skakania w worku.

Bardzo dziękujemy pani Małgosi za oprowadzenie dzieci po poczcie i ciekawą lekcję o zawodzie listonosza.

Data dodania: 2017-11-16 COFNIJ