Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Przyjechał do nas TETRZYK z Krakowa z pouczającą, ale żartobliwą historią o trzech małych świnkach, które w rozmaity sposób próbowały zdać egzamin z samodzielności, a  roześmiane i zaradne   potrafiły rozweselić  nawet najsmutniejszego widza. Piękna dekoracja, kolorowe stroje cieszyły każdego widza i pobudzały w dzieciach wyobraźnię. Aktorzy angażowali widzów do odgrywania scenek, co sprawiło, że dzieci stały się współtwórcami spektaklu. Spektakl się bardzo podobał i nie możemy się doczekać kolejnej wizyty Teatru  SZTUKA. 


Data dodania: 2018-10-07 COFNIJ