Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj w naszym przedszkolu świętowaliśmy podwójne urodziny – 4 urodziny Patrysi oraz 6 urodziny Kseni. Dziewczynki wyglądały przepięknie! Patrysia była przebrana za niebieskiego motylka, natomiast Ksenia założyła z tej okazji strój kotki. Obie solenizantki poczęstowały przepysznymi, bajkowymi tortami wszystkich uczestników urodzinowego przyjęcia. Nie mogło zabraknąć również tradycyjnego „Sto lat!” oraz „Happy birthday”.


Po wspólnym poczęstunku na Nutki czekały gry i zabawy muzyczno- ruchowe poprowadzona przez p. Kingę. Dzieci podróżowały po kolorowej krainie „Pociągiem”, następnie solenizantki tańczyły w kole z wybranymi przez siebie partnerami, później przedszkolaki skakały w workach oraz bawiły się kolorową chustą animacyjną.


Patrysiu! Kseniu! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Najserdeczniejsze życzenia składają Panie oraz dzieci z Nutki.

 

 


Data dodania: 2016-03-08 COFNIJ