Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Kolorowe bajkowe stroje, zakręcone serpentyny, wystrzałowe konfetti, piniata ze słodkościami, zabawy przy muzyce… Tak oto nasze Nutki nieco przedwcześnie witały Nowy Rok. Nie zabrakło oczywiście bąbelkowego szampana, zimnych ogni, a ponadto każde dziecko wyłowiło ze specjalnego jeziorka rybkę z noworoczną przepowiednią. Oprócz wspaniałej zabawy, służącej integracji grupy, nie zabrakło w tym dniu pogadanek dydaktycznych mających na celu wdrażanie dzieci do bezpiecznego obchodzenia się z fajerwerkami oraz z ogniem. Życzymy wszystkim wszelkiej pomyślności oraz dużo zdrowia w Nowym Roku.

 

Zabawę Sylwestrową poprowadziła pani Ania Golenia, za co jej bardzo dziękujemy. 

 

 


Data dodania: 2018-01-17 COFNIJ