Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Informujemy, że nasze przedszkole bierze udział w licznych konkursach  na terenie naszego miasta, a także w konkursach ogólnokrajowych. Jednym z konkursów, w którym zdecydowaliśmy się wziąć udział jest konkurs Akademii Misia Haribo pod hasłem ODKRYJ KOSMOS ZE ZŁOTYM MISIEM HARIBO. Celem konkursu było przeprowadzenie zajęć edukacyjnych o kosmosie oraz zbudowanie wraz z dziećmi statku kosmicznego ze Złotym Misiem Haribo na pokładzie.

 

Efekty pracy dzieci wraz z paniami z NUTKI są widoczne na naszych zdjęciach. W budowie szkieletu statku kosmicznego z tektury pomógł nam pan Kamil Wierzbiński - mąż pani Kingi, za co składamy serdeczne podziękowania. Zdjęcia z naszym odjazdowym statkiem kosmicznym zostały wysłane do biura KONKURSU on-line i czekamy z niecierpliwością na finał. Obrady jury właśnie rozpoczęły się dzisiaj i potrwają do 18 maja. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni 21 maja.

 

Prosimy więc trzymać za nas kciuki. Mamy nadzieję, że nasza ciężka praca i zaangażowanie dzieci  będą nagrodzone.


Data dodania: 2015-05-11 COFNIJ