W ubiegłą sobotę 18 czerwca odbył się nasz Piknik Rodzinny kończący rok szkolny. Pogoda była wspaniała, a dzieci wraz z rodzicami szczęśliwe i zadowolone z wspólnie spędzonych chwil w sobotnie przedpołudnie. Wiele się działo na naszym pikniku. Oprócz radosnych zabaw ruchowych i konkursów z nagrodami, które poprowadziła pani Kasia - nasz wodzirej, dzieci mogły wybiegać się na świeżym powietrzu, puszczać bańki mydlane te małe i te bardzo duże, pobawić się na placu zabaw, pohuśtać się na hamaku, pograć w lotki czy poskakać na trampolinie.

Rodzice wraz z dziećmi mogli wygrać w konkursach atrakcyjne nagrody: deskorolkę, ekpres do kawy oraz odkurzacz bezprzewodowy.

Największą atrakcją było obcowanie i zabawa z królikami, które bawiły się z dziećmi w "chowanego".
W przerwie naszych atrakcji czekał na nas poczęstunek: kiełbaski z grilla, zapiekanki  i pieczone ziemniaczki oraz zasmażana kapusta przygotowane przez panią Helenę,  naszą gospodynie.

Dziękujemy bardzo  wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej imprezy.

Data dodania: 2016-06-19 COFNIJ