Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W ubiegły czwartek obchodziliśmy podwójne urodziny naszych dziewczynek - Natalii i Zuzi. Było radośnie i spontanicznie. Dzieci zaśpiewały solenizantkom STO LAT oraz złożyły życzenia. Była imrezka i poczęstunek owocowo - chrupkowy, a po przekąsce pyszne torty urodzinowe. Na koniec wszystkie dzieci wzięły udział w ruchowych zabawach integracyjnych z solenizantkami w roli głównej, które poprowadizła Pani Ania Stefan. 

 

Życzymy naszym jubilatkom wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!


Data dodania: 2018-09-30 COFNIJ