Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Pod koniec października  w naszym przedszkolu odbyły  się Uroczystości Pasowania na Przedszkolaka  i  na Starszaka.  Dzieci z obydwóch  grup pięknie wystąpiły -  dzielnie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły układy taneczne. Dla niektórych  był to pierwszy występ na scenie, z którym dzieci sobie wspaniale poradziły. Dla starszaków, występ pod hasłem "Kim zostanę",  był prezentacją talentów recytatorskich i muzycznych. Pasowanie było też przeżyciem dla rodziców - był to czas uśmiechów, łez i wzruszeń. 

  

Pod koniec nastąpiło uroczyste pasowanie złotym ołówkiem, podczas którego Pani Dyrektor chętnie przyjęła wszystkich do grona dzielnych Przedszkolaków i Starszaków. Podczas pasowania zostały nadane nazwy grup - starszaki to od dziś PÓŁNUTKI, a młodsze dzieci to DZWONECZKI.


Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami i występ zakończył się rozdaniem pamiątkowych dyplomów i symbolicznych drobnostek.

 

Dzieci do uroczystości przygotowały panie - Ania Golenia i Alina Świątoniowska. Bardzo dziękujemy za wspaniałe wrażenia artystyczne i pomysły twórcze.


Data dodania: 2018-11-04 COFNIJ