Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Miniony tydzień został poświęcony tematyce owocowo – warzywnej. Ciekawe kulinarne zajęcia ukazały przedszkolakom, jak ważne jest spożywanie owoców i warzyw. Są one niewątpliwie źródłem soli mineralnych i witamin oraz wielu składników, których nie można znaleźć w żadnych suplementach. Dlatego grono pedagogiczne poprzez zajęcia dydaktyczne oraz warsztaty kulinarne (robienie soku jabłkowo - marchewkowego oraz koktajlu malinowego) zachęcało dzieci do ich spożywania oraz kształtowało zdrowieniowe nawyki żywieniowe.


Data dodania: 2015-09-30 COFNIJ