Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W ubiegły piątek dzieci starsze - 5 i 6 - letnie uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z dziedziny nauki z Naukowozem, który przyjechał z Centrum Nauki Kopernik. Naukowóz to rodzaj stacji badawczej, gdzie dzieci mogą ekperymentować i samodzielnie doświadczać świata. Dzieci mogły poznać takie pomoce naukowe jak: wirujące krzesło, kulę plazmową, półkule magdeburskie, trójwymiarowy model człowieka oraz gry logiczne i edukacyjne układanki. 

 

Chłopcy byli zadowoleni, musieli wszystko przetestować i zobaczyć jak działa. Była to lekcja samodzielnego ekperymentowania i odkrywania praw fizyki poprzez zabawę. 

Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor szkoły za możliwość uczestniczenia w zajęciach. 

 


Data dodania: 2018-05-14 COFNIJ