Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Wydarzenia w sierpniu – DZWONECZKI

 

LODY, LODY DLA OCHŁODY

„Kiedy upał jest na dworze, co ochłodzić ciebie może?

Lody zimne, lody pyszne, dla ochłody fantastyczne!”

Dzwoneczki dowiedziały się jak powstają lody, wymieniły swoje ulubione smaki, a następnie wykonały słodką pracę plastyczną – lody z masy piankowej. W ten upalny dzień zrobienie lodów sprawiło dzieciom ogromną radość.

 

ROZWIJAMY WYOBRAŹNIĘ – ZABAWY SENSORYCZNE

Najlepszą metodą na rozwijanie wyobraźni dziecka jest wspólna zabawa. Dzwoneczki lepiły z modeliny różne kształty, a także wycinały i rysowały po śladzie. Modelina,  która pod wpływem ugniatania staje się niezwykle plastyczna podziałała na nasze dzieci odstresowująco i  wyciszająco, dając im mnóstwo radości z tworzenia.

 

KARMIMY KACZKI

Dzwoneczki wybrały się do parku, aby dokarmić w stawie kaczki. Przy okazji ćwiczyły chodzenie w parach oraz kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych. Dzieci były bardzo szczęśliwe i zaangażowane w krmienie ptaków. Zwróciły uwagę na ich ciekawe upierzenie oraz sposób chodzenia. Po powrocie miały czas na wspólną zabawę na przedszkolnym placu zabaw.

 

 

 

 

 

 


Data dodania: 2020-10-07 COFNIJ