Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Z radością informujemy, że nasza Amelia reprezentowała NUTKĘ na Konkursie Piosenki Angielskiej i zdobyła I miejsce. Gratulujemy serdecznie i życzymy jej dalszych sukcesów w konkursach.

 

W kwietniu mieliśmy okazję zobaczyć MOBILNE OCEANARIUM, które było tak duże, że ledwo co zmieściło się w naszej sali. Była to podróż w głąb oceanu. Dzieci zobaczyły wspaniałe okazy muszli, szczęki rekina, perły oraz mogły wejść do ogromnej kopuły, która zamieniła się w ocean 3D i obok nas pływały żółwie, rekiny, płaszczki i meduzy. Dzieci dowiedziały się wile ciekawostek z życia oceanu. Dziękujemy bardzo za przyjazd do naszego przedszkola.

 

W kwietniu obchodziliśmy również Dzień Krowy oraz Dzień Ziemi. Dzień Krowy przygotowała pani Ania Golenia - pokazała nam przedstawicielkę wiejskiego podwórka, była degustacja wyrobów mlecznych, a na koniec dzieci miały okazję doić krowę, co było dla nich bardzo ekscytujące i nie lada trudne. Dziękujemy pani Ani za nietypowe edukacyjne zajęcia dla naszych NUTEK.

 

Dzień Ziemi obchodziliśmy w gospodarstwie Państwa Belterów, gdzie sadziliśmy rośliny, podlewaliśmy drzewka w tunelu, obserwowaliśmy jak rosną borówki i dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy o roślinach oraz  nauczyliśmy się jak o nie dbać, żeby rosły. Mieliśmy też czas zabawy na placu zabaw i czas na poczęstunek. Były pyszne rogaliki, owoce i miodowy napój, przygotowany przez panią Kasię. Zadowoleni z  posadzonymi borówkami wróciliśmy do przedszkola. Bardzo dziękujemy Panu Markowi i Pani Kasi za wspaniałą wizytę w ich Szkółce, podczas której dzieci wspaniale spędziły czas. 

 

Zabrałyśmy dzieci na Wystawę Klocków LEGO do Rzeszowa oraz zaprosiłyśmy pana Krzysztofa do NUTKI z pokazem chrząszczy egzotycznych. To egzotyczne spotkanie z chrząszczami było nietypowe, ale bardzo edukacyjne. Wystawa klocków bardzo się podobała dzieciom, a zwłaszcza ruszające się elementy -pociągi, maszyny i roboty.

 

Świętowaliśmy również 3. urodziny Sary z tortem i zabawami ruchowymi. 

 


Data dodania: 2018-05-13 COFNIJ