KONKURS WIELKANOCNY

Początkiem kwietnia odbył się w naszym przedszkolu konkurs plastyczno-techniczny pt. „Najpiękniejsza ozdoba/kartka wielkanocna”. Po rozesłaniu do Rodziców informacji o konkursie nie trzeba było długo czekać na pierwsze zdjęcia prac. Komisja oceniająca, w której skład wchodziły Panie z naszego przedszkola, przeanalizowała dokładnie każdą nadesłaną do nas pracę, po czym dokonała niełatwego wyboru, a przedstawia się on następująco:

Grupa DZWONECZKÓW

Kartki wielkanocne:

I miejsce: Sara Tomaszek, Kacper Szpila, Amelia Sołkowicz

II miejsce: Patrycja Lisowska, Szymon Szeremeta, Mikołaj Szpila

III miejsce: Gabriela Mac, Alicja Latosińska

Ozdoby wielkonocne:

I miejsce : Hubert Panek , Jagoda Kontek, Zuzanna Fołta

II miejsce: Julia Sperlan, Emilia Ciąpała, Piotr Stopa

III miejsce: Adam Kwaśny, Patrycja Lisowska

Grupa PÓŁNUTEK

Kartki wielkanocne:

I miejsce: Bartosz Skitał

II miejsce: Antoni Kuźniar

III miejsce: Emilia Kołomyja

Ozdoby wielkonocne:

I miejsce : Zofia Kuźniar, Antoni Belter, Amelia Kontek

II miejsce: Wojciech Trojnar, Rafał Kwaśny, Karol Pikor

III miejsce: Filip Fołta, Nina Topmaszek

Dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom biorącym udział w konkursie. Bardzo cieszymy się ze wszystkich nadesłanych prac, w których widać zaangażowanie i wzajemną współpracę. Dziękujemy również pani Ani G. która była pomysłodawczynią konkursu i zajęła się jego organizacją oraz p. Alince za pomoc pani Ani w gromadzeniu prac. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas podczas wykonywania ozdób/kartek wielkanocnych był wypełniony uśmiechami i wzajemną życzliwością. Laureaci konkursu otrzymają dyplom w formie PDF, a  po (miejmy nadzieję jak najszybszym) powrocie do naszej Nutki odbędzie się oficjalne wręczanie dyplomów, upominków oraz wystawa prac. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i życzymy Radosnych Świąt.

Data dodania: 2020-04-11 COFNIJ