Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Z radością informujemy, że nasze przedszkolaki - OSKAR i IGA zdobyli I miejsca w III Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej, organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 4 oraz Cool School. Iga i Oskar przygotowywali się długo do konkursu i ich starania zostały nagrodzone. 

Laureaci pierwszych nagród mogli sami wybrać sobie nagrody, otrzymali gry edukacyjne i pamiątkowe dyplomy. Emocje były ogromne, ale mali artyści poradzili sobie z tremą doskonale. Gratulujemy serdecznie laureatom i jesteśmy dumni z osiągnięć naszych NUTEK.


Data dodania: 2015-04-16 COFNIJ