Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W czwartek odwiedziła nas pani OLA z Akademii Nauki z Rzeszowa  www.akademianaukirzeszow.pl , która przeprowadziła bardzo ciekawe zajęcia eksperymentalne związane z podróżowaniem i nie tylko. Pani Ola pokazała dzieciom filmiki o lataniu oraz przywiozła ze sobą mnóstwo przedmiotów potrzebnych do eksperymentów, min. wielki balon, który napompowała ciepłym powietrzem suszarki, specjalne pudełko pokazujące jak zachowuje się skrzydło samolotu podczas lotu, mieszała rozmaite mikstury i powstawały z tego niesamowite doświadczenia, kolorowe mieszanki, potrafiła zrobić sztuczny ogień i wyczarować dżina z butelki.  Zajęcia były bardzo ciekawe, dzieci dowiedziały się mnóstwo rzeczy na temat latania, podróżowania i ogólnej wiedzy związanej z wynalazkami nauki. 

 

Dziękujemy bardzo serdecznie pani Oli Dąbrowskiej  z AKADEMII NAUKI w RZESZOWIE za wspaniałe i spontaniczne zajęcia. 


Data dodania: 2017-08-27 COFNIJ