Nasze NUTKI miały okazję poznać zabytki naszego miasta Łańcuta - w ramach Dnia Muzeów promowaliśmy nasze miasto wśród przedszkolaków i zabraliśmy dzieci na

przejażdżkę powozem po parku i po mieście.

Podczas przejażdżki pokazywałyśmy maluszkom nasze zabytki - dzieci zobaczyły Zamek, Powozownię, Zameczek Romantyczny, Szkołę Muzyczną oraz Synagogę.

Dzieci miały również okazję zatrzymać  się nad stawem, gdzie z radością karmiły kaczki i obserwowały przepiękną przyrodę naszego parku.

Przejażdżka miała na celu zainteresowanie dzieci naszym miastem, jego zabytkami oraz promowanie Łańcuta wśród najmłodszych.

Data dodania: 2012-05-23 COFNIJ