W ubiegłą sobotę świętowaliśmy Dzień  Babci i Dziadzia. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale szczególnie dla babć i dziadziów - dzień uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Wszystkie babcie i dziadziowie mogli podziwiać wnuczęta  podczas występu. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role w JASEŁKACH, pięknie zaśpiewali pastorałki i kolędy oraz radośnie  zatańczyli układy taneczne. Nasi goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.  Na koniec dzieci złożyły życzenia i obdarowały babcie i dziadziów prezentami.

Dziękuję bardzo  paniom z Nutki, a w szczególności Pani Ani Golenia za przygotowanie dzieci do uroczystości, dzieciom za wytrwałość i piękny występ  oraz Rodzicom  za pomoc w obsłudze naszej imprezy.

Data dodania: 2018-01-22 COFNIJ