Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

 

Dzisiaj świętowaliśmy czwarte urodzinki Emilki Kolek. Solenizantka była ubrana w przepiękną różową sukienkę, a na jej głowie znajdowała się korona z cekinów. Na początku robiliśmy sobie pamiątkową sesję zdjęciową, następnie jedliśmy smakołyki: chrupki, owoce oraz przepyszne pierniczki i tort specjalnie przyszykowany na tą okazję przez babcię Emilki.

 

Po wspólnym posiłku, tradycyjnym „Sto lat” i życzeniach, odbyły się zabawy muzyczno – ruchowe zorganizowane przez panią Martę. Przedszkolaki „wyginały śmiało ciało”, pokonywały przeszkody, bawiły się w Kaczuszki i Liska oraz Bombę.

 

Życzymy naszej solenizantce wszystkiego najlepszego w dniu jej czwartych urodzin.

 


Data dodania: 2015-12-09 COFNIJ