Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

 

Czerwony Kapturek w wykonaniu STARSZAKÓW - PÓŁNUTEK

 

W ubiegłym tygodniu - w TYGODNIU BAJEK i LEGEND - starszaki wraz z Panią Anią Golenia przygotowały bajkę CZERWONY  KAPTUREK  dla swoich młodszych kolegów i koleżanek. Dzieci pilnie się uczyły swoich ról i spontanicznie zaprezentowały bajkę. Była sceneria, stroje odpowiednie do granej roli i dopasowana do scenek muzyka. Młodsze dzieci obejrzały z zaciekawieniem grę swoich starszych kolegów i koleżanek. Bajka, dobrze znana każdemu, bardzo się podobała, a mali aktorzy z NUTKI grali nie gorzej niż aktorzy z teatrzyków, którzy przyjeżdżają do nas z przedstawieniami, także wielkie brawa dla dzieci za ich grę i dla pani za przygotowanie aktorów do występu. 

 

ZABAWA  KARNAWAŁOWA

W ubiegły czwartek w naszym przedszkolu odbyła się Zabawa Karnawałowa, którą poprowadziły  dwie panie animatorki – Bananek i Jednorożec.  Wszystkie dzieci były wspaniale przebrane za różne postaci ze świata bajek i zwierząt. Przedszkolaki wyśmienicie bawiły się podczas zabawy tanecznej i dzielnie brały udział w konkursach. Towarzyszyły  nam przeboje muzyki rozrywkowej, dobrze znane dzieciom, które dzieci chętnie nuciły podczas zabawy.

Wszystkim dzieciom zabawa się bardzo podobała i nawet Ci najbardziej nieśmiali mieli wiele radości w tym dniu.

 

TEATR EDEN - JONASZ i NIEZWYKŁA RYBA

 

W piątek gościliśmy  Teatr Eden z przedstawieniem pt. ”Jonasz i niezwykła ryba”. Było to barwne przedstawienie o przygodach Jonasza, który był uczciwy, ale nie zawsze posłuszny. Spektakl przedstawiał jego życie w mieście, podróż statkiem oraz przebywanie w brzuchu ryby. Adaptacja biblijnej historii pouczała nas, że każdy może popełnić błąd – ważne jest by umieć się do tego przyznać i przeprosić.


Data dodania: 2019-02-10 COFNIJ