Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Trzecie urodziny Natalki i Wojtusia

W dzisiejsze przedpołudnie w naszym przedszkolu hucznie obchodziliśmy trzecią rocznicę narodzin Natalki i Wojtusia. Zaczęliśmy urodzinki standardowo od sesji zdjęciowej, następnie był flipsowo-owocowy poczęstunek.

Później odbyła się najważniejsza część wydarzenia: dmuchanie świeczek na smakowitych tortach. Natalka oraz Wojtuś dzielnie zdmuchnęli świeczki, a międzyczasie wszystkie Panie i przedszkolaki radośnie zaśpiewały im „Sto lat” i „Happy birthday” oraz złożyły serdeczne życzenia.

Następnie były zabawy urodzinowe poprowadzone przez panią Annę Białek.

 

 


Data dodania: 2016-09-27 COFNIJ