Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj gościliśmy w naszym przedszkolu Mikolaja, który przyjechał razem z Teatrem URWIS z Krakowa. Dzieci z niecierpliwością czekały na wspaniałego gościa. Aktorzy z Teatru Urwis zagrali dla nas zabawną  bajkę o Mikołaju i elfie, w której brały udział również dzieci. Było mnóstwo śmiechu podczas wspaniałej zabawy z Mikołajem i elfem, konkurencje sportowe oraz zabawy ruchowe, podczas których dzieci się świetnie bawiły. Na koniec Mikołaj rozdawał prezenty i radości nie było końca. 

 

Dziękujemy bardzo Św. Mikołaju za prezenty dla naszych grzecznych dzieci i za wspanialą wspólną zabawę. 


Data dodania: 2016-12-02 COFNIJ