Dzisiaj  12  maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków pod hasłem „Najpiękniejsze wiersze o RODZINIE”, w którym wzięły udział Jagoda i Iga. Dziewczynki  bardzo się starały i dzielnie przygotowywały  do konkursu. Jagoda recytowała „Listy” Danuty Wawiłow, a Iga -  autorski wiersz pani Kingi Wierzbińskiej z NUTKI pt. „Moja rodzina”

Z radością ogłaszamy, że  Jagoda Lech  zdobyła  III miejsce w konkursie. Dziewczynki  otrzymały   pamiątkowe dyplomy i symboliczne nagrody. Gratulujemy serdecznie naszym uczestniczkom konkursu za godne reprezentowanie naszej NUTKI i życzymy dalszych sukcesów.

Bardzo dziękuję pani Kindze za zaangażowanie w przygotowanie dzieci do konkursu oraz zaprezentowanie  własnej twórczości  i napisanie wiersza dla IGI.

Data dodania: 2016-05-12 COFNIJ