Nasza Nutka

NUTKA - PRZEDSZKOLE JEDYNE W SWOIM RODZAJU

Rozwijamy zdolności muzyczne i plastyczne oraz stosujemy nowoczesne metody dydaktyczne wykorzystujące zabawki edukacyjnie, a także pomoce sensoryczne.

Dzieci w NUTCE mają radość z tworzenia, a nauka jest dla nich wspaniałą zabawą – najprostszą formą aktywności.
Mając na uwadze okres przedszkolny jako najważniejszy w życiu dziecka, najbardziej chłonny, poznawczy i twórczy – wyzwalamy w dzieciach ową spontaniczność tworzenia w różnych formach, a efekty tej twórczości są niejednokrotnie godne podziwu.
Dlatego podchodzimy do każdego dziecka z ogromna uwagą, starając się zauważyć w nim to , co stanowi jego potencjał na przyszłość.

W SAMYM CENTRUM MIASTA - OTWARTE CAŁY ROK!

NUTKA mieści się w samym CENTRUM miasta na osiedlu 3-go Maja 11 w doskonałej lokalizacji , dogodnej dla każdego.

Dysponujemy jedną dużą słoneczną salą, obok sali osobna szatnia, specjalnie przystosowane dla dzieci toalety oraz zaplecze kuchenne. Wszystkie , pełne radosnych barw pomieszczenia, spełniają normy bezpieczeństwa i higieny przedszkolnej.

Plac zabaw jest ogrodzony, bezpieczny - oddalony od ulicy, gdzie dzieci mogą spokojnie bawić się na świeżym powietrzu w gronie rówieśników.

Grupą dzieci opiekują się doświadczeni nauczyciele i fachowcy, realizujący swoją pasję właśnie w NUTCE.

Oferujemy szeroką gamę różnorodnych zajęć – wszystkie w cenie czesnego.
Nie chcemy, aby którekolwiek z naszych dzieci czuło się pokrzywdzone , dlatego wszystkie uczestniczą w całym pakiecie zajęć.

W przyszłości będziemy starać się poszerzyć naszą ofertę zajęć dodatkowych według pomysłów i sugestii rodziców oraz zainteresowań dzieci.

COFNIJ