Nasza misja

NASZĄ  MISJĄ  JEST WSZECHSTRONNY, TWÓRCZY, BEZPIECZNY I RADOSNY ROZWÓJ DZIECKA

Dzieciństwo to przecież taki okres w życiu dziecka, w którym wszystko jest ciekawe,  a  chęć poznania jest niespożyta.  Dlatego chcemy zaspokoić ciekawość naszych podopiecznych i zapewnić  dzieci i rodziców, że czas pobytu  w naszym  twórczym  przedszkolu  będzie  czasem spędzonym aktywnie , pełnym radości  i niespodzianek, gdzie dzieci będą mogły wyrażać siebie, swoje myśli i  przeżycia poprzez różnorodne formy ekspresji słownej, ruchowej, muzycznej i plastycznej.

DLA NAS NAJWAZNIEJSZE JEST DZIECKO

Z doświadczenia wiemy, że każde dziecko to unikalny mały człowiek, wymagający indywidualnego podejścia, szacunku i troski z naszej strony. Wszystkie działania i formy pracy dostosowujemy do potrzeb i możliwości oraz zainteresowań naszych maluszków.

Dbamy o to, aby ciepły, radosny i przyjazny klimat przedszkola pomagał w łagodnej adaptacji i zapewniał dzieciom miły pobyt w przedszkolu.
Staramy się pokazać dzieciom świat jako miejsce nieograniczonych możliwości, rozbudzamy w nich ciekawość świata i ludzi.

„NUTKA”   -     TO MIEJSCE, GDZIE CODZIENNIE OBCUJEMY ZE SZTUKĄ

Sztuka - to dla wielu terapia, dla innych realizacja siebie oraz rozwój talentów, ale dla naszych dzieci – MAŁYCH ARTYSTÓW -  to przede wszystkim znakomita zabawa.

Dla nas nauczycieli SZTUKA – to nasza pasja, którą dzielimy się z dziećmi. Radość, jaką przeżywają, odkrywając  świat dźwięków, barw i smaków  jest dla nas prawdziwym sukcesem.

JESTEŚMY NIE TYLKO DLA DZIECI, ALE TAKŻE DLA RODZICÓW

Stawiamy na dobrą, szeroką komunikację z Rodzicami, staramy się  informować ich o podejmowanych działaniach i osiągnięciach dzieci, a wszelkie sugestie i uwagi ze strony Rodziców są dla nas bardzo ważne.
Uważamy , że tylko dzięki integracji działań ze strony przedszkola i Rodziców możliwy jest harmonijny rozwój naszych pociech.

COFNIJ