Opinie Rodziców

Mama Mateuszka Cyrana  2.5 lat

Gorąco polecam wszystkim mamom, które nie mają co zrobić ze swoimi pociechami, nowo otwarte przedszkole NUTKA.

Piękna kolorowa sala oraz bezpieczne zabawki zachęcają do zabawy. Wykwalifikowane i rozśpiewane Panie Anie wkładają dużo serca aby nasze maluszki czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Dzieci dużo śpiewają oraz mają różne zajęcia manualne tj. rysowanie, wyklejanie, malowanie, wycinanie itp.

Ostatnio maluszki były zwiedzić pocztę i wysłać kartki, które wcześniej same zrobiły w przedszkolu. ( Miła niespodzianka dla każdego rodzica dostać taką karteczkę)

Moje dziecko idzie z uśmiechem i z uśmiechem wraca, a ja jestem spokojna zostawiając mojego synka pod opieką Pań z przedszkola.

Rodzice Gabrysi Kolek

Przedszkole NUTKA  jest rewelacyjne!!!Nasza córeczka Gabrysia ( 2.5 l.) codziennie rano na pytanie: idziemy do NUTKI? Odpowiada: HURA!

Przemiła atmosfera zapewniła szybką i bezbolesną adaptację naszego dziecka do warunków przedszkolnych. Gabrysia jest teraz roześmiana a indywidualne zajęcia logopedyczne powodują, że bardzo szybko przyswaja nowe wyrazy.

Rodzice! Przedszkole „Nutka”  = uśmiechnięte, rozwinięte muzycznie i językowo Twoje dziecko

Mama  2.5 l Maxia  Bujaka

Jako mama 2.5 letniego Maxia chciałabym serdecznie polecić rodzicom przedszkole „ Nutka”. Wam mamom tak się tylko wydaje, że nasze dziecko jest najszczęśliwsze z nami w domu.

Ale pomimo zaangażowania i naszych domowych obowiązków nie jesteśmy w stanie zapewnić dziecku czasu tak jak robi to NUTKA. Dziecko w pewnym momencie przestaje się w domu rozwijać, a wiem, że panie w tym przedszkolu są bardzo zaangażowane w pracę z dziećmi. W przedszkolu dużo się dzieje , jest świetna atmosfera, a czas naszego dziecka jest wypełniony nauką, zabawą i  poznawaniem świata.

Widząc na twarzy mojego synka uśmiech i zadowolenie wiem, że oddaję go w dobre ręce. Szczerze mogę polecić” Nutkę” wszystkim rodzicom. Pozwólmy naszym dzieciom się rozwijać.

Mama Damianka Panasa lat 3.5

NUTKA jest wymarzonym miejscem rozwojowym dla każdego dziecka.

Dodam, iż mam skalę porównawczą, ponieważ Damianek jedno przedszkole już zaliczył - efekty jego trzydniowego uczęszczania tam przerabiamy do dzisiaj i tym bardziej podziwiam serce, umiejętności, chęci i cierpliwość Pań Ań z NUTKI. Dzięki Nim tutaj nie może być inaczej jak tylko dobrze, serdecznie, mądrze i wesoło. Tu każde dziecko będzie szło w dobrym kierunku i powoli będzie mogło odkrywać świat oraz swoje dziecięce pasje.

Mając porównanie: Zwykłe przedszkole a NUTKA, to nie ma porównania! Z całego serca polecam!

COFNIJ