We wtorek uczestniczyliśmy w warsztatach z KLANZĄ w kinie Helios. Dzieci spędziły czas bardzo radośnie uczestnicząc w grach i zabawach ruchowych z kolorową chustą i tunelem animacyjnym. Miały też czas na swobodne działania twórcze, takie jak: tworzenie kolorowych obrazów z kuleczek malujących farbami, budowanie ciekawych budowli z rurek oraz układanie puzzli.Na koniec dzieci  stworzyły prawdziwą fabrykę gigantycznych baniek mydlanych.

Dziękujemy bardzo paniom  z KLANZY za wspaniałe zajęcia i dostarczenie nam wspaniałych pozytywnych emocji i radosnej atmosfery podczas zajęć.

Data dodania: 2015-08-27 COFNIJ