Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

ZABAWY INTEGRACYJNE Z ZAWODAMI

Cały ostatni tydzień przebiegał w NUTCE pod hasłem poznawania zawodów. Pani Ania Kuźniar poprowadziła z dziećmi radosne zajęcia edukacyjne i zabawy ruchowe, podczas których dzieci wspaniale się bawiły. Po zabawach dzieci mogły przebrać się w stroje przedstawicieli zawodów i bawić się tematycznie. Dzieci zamieniły się w policjantów, strażaków, kucharzy, kierowców, muzyków, modelki  i profesorów. 

 

Spotkanie z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM 

W ubiegłym tygodniu  w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie dzieci z ratownikiem medycznym panem Tomkiem Pelcem  z Pogotowia w Łańcucie.  Pan Tomek przyszedł do nas z pacjentem - misiem Filipem oraz przyniósł swój ratowniczy sprzęt. Przedszkolaki poznały numery alarmowe, zasady pierwszej pomocy i reanimacji, wykonywały opatrunki i robiły zastrzyki swoim maskotkom, które przyszły na spotkanie z panem ratownikiem po rozmaitych wypadkach i z różnymi kontuzjami. Zajęcia były bardzo ciekawe, dzieci nauczyły się bandażować rany, robić zastrzyki, powtórzyły numery alarmowe i dowiedziały się, jak udzielić pierwszej pomocy w różnych sytuacjach. 

Dziekujemy bardzo panu Tomkowi  za  praktyczne przygotowanie nas do udzielania pierwszej pomocy.  dzieci mogły 


Data dodania: 2017-07-17 COFNIJ