Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj przedszkolaki z NUTKI pojechały do Millenium Hall w Rzeszowie, żeby zobaczyć wystawę klocków LEGO. Dzieci miały okazję obejrzeć niesamowite wielkie budowle złożone z kilku milionów klocków LEGO - mnóstwo małych i dużych modeli budynków, samochodów, samolotów, czołgów, pojazdów kosmicznych, oraz  scen z życia ludzików skonstruowanych z klocków LEGO.  Po obejrzeniu wystawy przedszkolaki mogły pobawić się w FUN PARKU – strefie zabawy klockami. Miejsce to bardzo spodobało się dzieciom i szkoda było wyjeżdżać.


Data dodania: 2016-05-10 COFNIJ