W tym tygodniu w środę byliśmy  z wizytą na poczcie. Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się pracy urzędnika pocztowego „od kuchni”.  Obserwowały interesantów przychodzących wysłać listy i paczki,  zobaczyły  pomieszczenie listonosza i sortownię.  Naszą przewodniczką po poczcie była pani Małgosia, która przekazała nam wiele ciekawych informacji na temat swojej pracy.  Dzieci naklejały znaczki pocztowe i stemplowały swoje pocztówki, które zostały wysłane do rodziców jako pamiątka wizyty na poczcie.

Dziękujemy bardzo pani Małgosi Krauz za zaangażowanie i pokazanie nam, na czym polega jej praca.

Data dodania: 2019-11-22 COFNIJ