Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W tym tygodniu we wtorek byliśmy  z wizytą na poczcie. Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się pracy urzędnika pocztowego, obserwowały interesantów przychodzących wysłać listy i paczki,  zobaczyły  pomieszczenie listonosza. Naszą przewodniczką po poczcie była pani Małgosia, która przekazała nam wiele ciekawych informacji na temat swojej pracy.  Dzieci stemplowały swoje kartki pocztowe, które zostały wysłane do rodziców.


Dziękujemy bardzo pani Małgosi Krauz za zaangażowanie i ciekawe zajęcia na poczcie.

 


Data dodania: 2018-11-08 COFNIJ