Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj zabrałyśmy dzieci do Albigowej na zieloną trawę i piknik, kończący rok szkolny. Panie z Nutki zapewniły dzieciom świetną zabawę - dzieci bawiły się w chowanego, w dwa ognie, w ganianego i dowolnie wg swoich pomysłów. W przerwie zabaw dzieci zajadały owoce i kanapki, przygotowane w przedszkolu.

 

Dzieci spędziły mnóstwo czasu na świeżym powietrzu i piknik im się bardzo podobał. Dziękujemy bardzo mamie Mateuszka Skowronka, pani Marcie, za umożliwienie nam spędzenia czasu na zielonej trawce ogrodu oraz za owoce i soki  dla dzieci.


Data dodania: 2014-06-25 COFNIJ