Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

We wtorek zabrałyśmy nasze przedszkolaki do Zagrody Garncarskiej do Medyni. Wyjazd był bardzo udany, dzieci zobaczyły wiele ciekawych przedmiotów, takich jak: lampę naftową, żelazko, szklaną muchołapkę, przedmiot do zdejmowania butów i wiele innych.

Dzieciom bardzo spodobał się piec do wypalania glinianych naczyń, mogły wszystkie do niego wejść i zobaczyć co jest w środku.

 

Najwięcej radości i spontanicznych emocji dostarczyło dzieciom lepienie z prawdziwej gliny. Dzieci tworzyły ciekawe rzeźby według własnych pomysłów.  Na koniec pan garncarz pokazał przedszkolakom jak się lepi z gliny na kole. Odważne przedszkolaki próbowały lepić z przewodnikiem dzbanki, wazy i skarbonki.

 

To był dla nas bardzo twórczy i wesoły dzień. Nie ma to jak  zabawa i nauka na świeżym powietrzu.

 

 


Data dodania: 2016-08-09 COFNIJ