Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

WYJAZD DO GOSPODARSTWA  AGROTURYSTYCZNEGO

 

W ubiegłym tygodniu pojechaliśmy do Gospodarstwa Agroturystycznego, żeby pokazać dzieciom namiastkę życia na wsi. Dzieci miały mnóstwo atrakcji - piekły proziaki, wyrabiały masło w maśniczce, mieliły ziarna w żarnach, obserwowały jak się robi twaróg oraz zwiedzały stare wiejskie chaty i oglądały sprzęty, których dawniej używano na wsi. Atrakcją dla dzieci było również karmienie królików, owcy i kozy, przebieranie się w  stroje i wożenie się kolorowymi wózkami. 


Po zabawach na świeżym powietrzu dzieci zjadły pyszne pierogi, mogły napić się soków i syropów oraz popróbować wiejskiego chleba. Dziękujemy bardzo gospodarzom za wspaniałą wizytę w gospodarstwie, radosną zabawę na świeżym powietrzu i przekazanie dzieciom cennej wiedzy o pracy w gospodarstwie. 

 

URODZINY MARCHEWECZKI


Data dodania: 2017-07-20 COFNIJ