Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

We wtorek nasze NUTKI odwiedziły Filharmonię i obejrzały widowisko baletowe pt. „Myj-do-dziur” przygotowane przez 70-osobowy zespół tancerzy baletowych. Przedstawienie opowiadało o brudasku, który unikał kąpieli, w końcu jednak przekonał się, że myć się trzeba. 


Na scenie cały czas pojawiały się niezwykle kolorowe tańczące postaci w efektownych kostiumach. Oprócz naszego bohatera pojawiły się na scenie: krokodyle, kurze, szczoteczki, grzebienie, gąbki, książeczki, filiżanki, małe zwierzątka, zegarek i mydło, kołdra z poduszką oraz świecący kran.

 

Dzieciom spektakl bardzo się podobał i wszystkie oglądały widowisko ze zdumieniem. Po spektaklu  zobaczyliśmy kulisy Filharmonii, na co dzień niedostępne dla widzów. Naszym przewodnikiem po Filharmonii był tata Marcela, który pokazał nam studio nagrań, salę koncertową, loże, studio dźwięku, z którego wybrzmiewa muzyka na koncertach.

Dziękujemy bardzo tacie Marcela za ciekawą wycieczkę po Filharmonii.

 

 


Data dodania: 2015-06-04 COFNIJ