Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj wybraliśmy się z wizytą do Zoo Marketu, który znajduje się w sklepie MAJSTER w Rzeszowie. Na miejscu czekała na nas pani Marysia z działu zwierząt, która oprowadziła nas po zoo i przekazała dzieciom   wiele ciekawych  informacji na temat egzotycznych mieszkańców mini zoo. Dzieci dowiedziały się jak należy opiekować się zwierzętami oraz czym je karmić.  Zobaczyły małpki, ryby zamieszkujące Rafy Koralowe, węże, jaszczurki, wiele gatunków papug, żaby, kameleona i  legwana oraz  aligatora. Wśród  zwierząt w Markecie znalazły się też ozdobne kury, koguty i bażanty.

 

Na koniec wycieczki każde z dzieci mogło  pogłaskać króliczka i dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i zakładki.

 

 

 

 


Data dodania: 2016-07-21 COFNIJ