Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W czwartek  nasze  Nutki miały okazję obserwować jesień w sadzie. Zabraliśmy dzieci do Instytutu w Albigowej, gdzie mogły zobaczyć prawdziwy sad jabłoniowy i gruszowy. Dzieci bardzo chętnie zbierały owoce do swoich kolorowych wiaderek, mogły zobaczyć  jak wygląda wielka chłodnia, gdzie przechowuje się owoce zimą. Podczas spaceru po Instytucie  przedszkolaki, oprócz sadów owocowych, zobaczyły również  zwierzęta, min.  królika, kury i pawie.


Bardzo dziękujemy panu Zbigniewowi za oprowadzenie nas po Instytucie i za ciekawą pogadankę o owocach. Wycieczki to najprzyjemniejsza nauka o otoczeniu.


Data dodania: 2014-10-02 COFNIJ