Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W ubiegłym tygodniu nasze NUTKI odwiedzily Zagrodę SZMER w Godowej. Dzieci były zafascynowane gospodarstwem. Miały okazję zobaczyć zwierzęta hodowlane - kaczki, świnkę, konie, owce i kozę oraz mogły je karmić. Innymi atrakcjami w gospodarstwie była zabawa na placu zabaw, przejażdżka konna wozem oraz podróż pociągiem po zielonej trawie. Gospodyni pokazała nam zagrodę, prawdziwy ul, domek dla owadów, stajnię i opowiadała na temat życia w gospodarstwie. Dzieci  malowały  drewniane figurki zwierząt, następnie przylepiały do nich magnesy i gotowe prezenty mogły zabrać do domu. Wycieczka była bardzo udana , dzieci bardzo zadowolone wróciły do przedszkola. 


Data dodania: 2017-08-20 COFNIJ