Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W ubiegłą środę byliśmy na  warsztatach  ogrodniczych, które  odbyły się w szklarni, gdzie hodowane są rośliny i kwiaty różnych gatunków. Dzieci zostały oprowadzone po szklarni przez Panią Wiesię, zobaczyły jak rosną rośliny. Dzieci dowiedziały się , czego rośliny potrzebują do wzrostu i do życia. 

 

Następnie same sadziły kwiaty w doniczkach jak prawdziwi ogrodnicy, podlewali, a następnie zabrały roślinki do NUTKI.  Dzieci pomogały paniom podlewać rośliny prawdziwym wężem szklarniowym, co im się bardzo podobało. Mogły też zobaczyć sprzęty ogrodnicze, traktory i inne pojazdy wykorzystywane do przewozu roślin.

Na zakończenie naszych warsztatów dzieci dostały od pań śliczne pachnące róże  dla swoich mam.

 

Dla  dzieci była to wspaniała lekcja z ogrodnictwa, ale także chcieliśmy uwrażliwić nasze dzieci na piękno przyrody i dbałość o rośliny i wszystko, co żyje. 

Bardzo dziękujemy pani Wiesi za przeprowadzenie warsztatów dla naszych małych ogrodników oraz wszystkim paniom ze szklarni za odkrycie nam tajników przyrody.

 


Data dodania: 2017-06-18 COFNIJ