Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Z okazji Dnia Strażaka pojechaliśmy do Straży Pożarnej, żeby na żywo zobaczyć wóz strażacki, salę "OGNIK" oraz posłuchać o zawodzie strażaka.

 

To była dla nas wszystkich niezapomniana wizyta, a zwłaszcza dla chłopców, którzy chcieliby w przyszłości zostać strażakami. Na początku  zwiedziliśmy Salę Edukacyjną OGNIK, w której dzieci obejrzały bajki edukacyjne, wysłuchały pogadanki na temat jak postępować w czasie pożaru oraz przeszły ćwiczenia ewakuacji z pomieszczenia, w którym wydobywał się prawdziwy dym. Po zajęciach dzieci zobaczyły wóz strażacki i uczyły się gasić pożar na świeżym powietrzu, posługując się prawdziwym wężem gaśniczym.


Dziękujemy bardzo panom  strażakom za przybliżenie nam zawodu strażaka. Zyczymy im wszystkiego najlepszego w dniu ich święta.

 

  


Data dodania: 2017-05-21 COFNIJ