Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W czwartek 30 lipca wybraliśmy się na wycieczkę do Muzeum Dobranocek oraz do Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie.
W Muzeum Dobranocek tworzyliśmy kreatywne prace plastyczne. Pomysłowe „Nutki” sprytnie wy-korzystały szare rolki po papierze toaletowym i zamieniły je na przepiękne rakiety, żabki, pingwinki, a nawet na ekologiczną biżuterię! Następnie przedszkolaki oglądnęły kultową bajkę „Smerfy” w sali kinowej muzeum.

 

Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej. Dzieci w podziemiach miasta oglądały zabytkowe sklepienia oraz eksponaty takie jak: gliniane naczynia czy zbroje. Przedszkolaki były zachwycone dużą, rzeszowską „piwnicą”!


Data dodania: 2015-07-30 COFNIJ